Sizce Moda ? Crop top

10 months ago Moda136

Sizce moda nedir ?

Markaların , yeni koleksiyonlarını muhteşem defilelerle sergilediği ürünlerin toplumca gördüğü ilgi midir ? Yoksa kendinize yakıştırdığınız , içinde kendinizi mutlu hissettikleriniz midir ?

Bence her ikisi de. Nasıl mı ? Trend olan kıyafeti,aksesuarı,ayakkabıyı..vs. kendi benliğimde harmanlayarak oluşturduğum tarzdır moda. Sosyal medya sayesinde artık şunu çok daha net görebiliyoruz ki sayısız mağaza varken moda algımız bazen şaşıyor.   Aynı ürünü takip ettiğim 5 farklı butiğin 10 tanesinde görebiliyorum. Evet, evet. Ben yanlış yazmadım, siz de yanlış okumadınız. 5 farklı butiğin 10 tanesinde derken ne kadar çok olduğunu kastediyorum.

Crop toplar mesela. Mağazalarda ,butiklerde görünce hemen alasım geliyor. Mankenler güzel güzel giyip paylaşım yapınca sanıyoruz ki bizde de öyle duracak.Çok beğeniyorum, eminim ki benim kadar beğenen arkadaşlarım var. Tabi ki içlerinde göbüşsüz olanlar kadar göbüşlü olanları da var. Sanırım onlarında hemen alası geliyo ve hemen alıp giyiyo. Sonra ? Göbek fora ! 

Ama resimdeki kombinleri yapan güzellikler gibi düm düz  karnınız varsa ve bunu ölçülü bir kombinle birleştirmişseniz derim ki ‘oo mammmam mia ! ”

Özetle

Göbek varsa giymeyin. Lütfenlütfenlütf…

 

Sengul Koroglu