PURE BEAUTY CC Krem

6 months ago Bakım54

Selam !

Pure Beauty CC Krem almayı düşünüp, fikir edinmek isteyenler burayaa..  Bu kremle 2 yıl önce tanıştım. 2 yıldır fondoteni, bb kremi unuttum neredeyse diyebilirim. Aşşırı makyaj yapan biri değilimdir. Günlük makyajımın olmazsa olmazları; krem- pure beauty cc krem- rimel ve bazense eyeliner ve allık. Hafif makyaj yapmama rağmen iş yerindekilrtin bana  ”fondotenin ne ? ” diye sorması beni mutlu etti ! Çünkü fondötenden çok daha hafif olmasına rağmen Pure Beauty Krem tek kelimeyle HA-Rİ-KA !  Ki bu krem kapatıcı değil, cilt tonunu eşitlemek için. CC ‘nin açılımı Complexion Corrector yani, cilt rengi eşitleyici.

İçinde bulunan mini minnacık simler sayesinde  cildinize  aydınlık bir görününüm veriyor.  Kuru cilt tipine sahip olan arkadaşlarım için ideal bir ürün derim çünkü cildi nemli gösteriyor.  Başka bloglarda memnun olmadığını belirten arkadaş gördüm, doğrudur. Fakat benim gibi kuru cilde sahip arkadaşlar için günlük kullanımda ideal bir ürün . Cilt tipi yağlı olan arkadaşlar içinse aynı şey geçerli değil. Benim cildim kuru ve fondöten sürdüğüm zaman yüzüm pul pul oluyor. Fakat Pure Beauty CC krem kullandığımdan beri böyle bir sıkıntım yok. Kuru cilt tipine sahip arkadaşlarım için sesleniyorum ” Şiddetle tavsiye ederim ! ”.Ama yine de almadan önce testerdan denemelisiniz.

40 ml olan bu kremi yaklaşık 4-5 ay boyunca rahat kullanabiliyorum, hemen hemen her gün sürmeme rağmen. Çok küçük pıt pıt değdirince bile kolayca dağılıyor ciltte. Bu güzelim ürünü ve Pure Beauty markasının diğer ürünlerini Watsons’ın raflarında bulabilirsiniz.

 

Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem Özellikleri

-Kapatıcılığı hafif,

-Kolay dağılıyor

-İçindeki simler sayesinde cilde aydınlık bir görünüm veriyor

-SPF 30 değerinde koruyucu özelliği var

-Pink flower complex formülü sayesinde çok hoş , çiçeksi kokusu var

 

Sengul Koroglu