Isana Hydro Booster Kapsül: Nem Bombası

7 months ago Bakım2,631

 

Isana Hydro Booster Kapsül 

Bu yazıma Rossmann’a teşekkürlerimi ileterek başlıyorum..

Rossmann’dan ilk alışverişim Almanya’da olmuştu. Isana markası ile Rossmann’dan aldığım el kremi, deodorant ve şampuanları ile  tanışmıştım. Daha sonra hangi ülkeye gittiysem mutlaka Rossmann’a uğrar oldum. Ama bu harika ürün ile Kayseri’ye yeni gelen,hoş gelen Rossmann’da tanıştım. Isana Hydro Booster Kapsül ‘ü satış elemanının tavsiyesi üzerine denemek için aldım ve süper memnun kaldım.Daha önce de Isana’nın ürünlerini kullandığım için tereddüt etmeden aldım.

Isana Hydro Booster Pflegekapseln

Isana Hydro Booster Kapsül Nedir ?

Dokusu , jel kremler gibi fakat biraz daha yağlı olan bu nem bombacıkları aman kapsülcüklerinin minnacık olduklarına bakmayın. 7 kapsülden oluşan bu paket, günlük bakım için ideal.

Isana Hydro Booster Kapsül

Bir tane kapsül iki kullanımlık neredeyse . Yüzünüze fazla gelirse boynunuza ve dirseklerinize sürün derim. Sürdükten 5-10 dk sonra  emilmesini bekleyince o yağlı görünüm yok oluyor ve ciltte güzel bir dokunuş bırakıyor. Cildimin çok kuru olduğundan daha önceki yazılarımda bahsetmiştim. Kuru cilt tipine sahip arkadaşlara sesleniyorum ” HEMEN EN YAKINDAKİ ROSSMANN’A KOŞUUUUN ! ”

Bir nevi krem de diyebiliriz Isana Hydro Booster Kapsül için. Gece yatmadan önce sürmenizi tavsiye ederim. Makyaj yapmaya başlamadan bir kaç saat önce de sürüp , cildinizin nemli olmasını sağlayabilirsiniz. Kuru cilt tiplerine sahip arkadaşlar cildini yeterince nemlendirmezse fondoten ya da makyaj bazlarınız cildinizi  pul pul gösterebilir . O yüzden makyaj yapmadan önce tavsiye ederim. Fazla yağlı olduğunu düşünürseniz çok az miktarda yani kapsülün yarısını kullanabilirsiniz.

Kullandıktan sonra Isana Hydro Booster’ın kremini kullanmanız tavsiye ediliyor fakat kapsül benim için yeterli geldiği için tekrardan  bir krem kullanma ihtiyacı hissetmedim. Bu postumdan sonra Rossmann’dan ürünü almaya giderseniz ,bu seriye ait diğer ürünlere de mutlaka bakın.

 

Isana Hydro Booster Kapsül Fiyatı Nedir ?

Kendisi minik, etkisi kendinden büyük bu kapsüllerin fiyatı da kendisi kadar küçük. 9,99 TL‘ye aldım ben. Bu kadar uygun fiyata mükemmel sonuç !

 

 Denemeye değer bir ürün. Denedikten sonra olumlu veya olumsuz yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sengul Koroglu