Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi

6 months ago Bakım111

Selam Kızlar !

Bu yazımda instagramda takip ettiğim  @hazalsbeautysecret ‘ın bir tavsiyesi üzerine aldığım Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi’nden bahsedeciiim.  Sahiden bahsettiği kadar varmış !

Bilirsiniz ki sık sık saçlarımı boyar, denemeler yaparım.  Kutu boya alıp , karışım yapmadan saçımı boyadığım bir saç boyama deneyimim yoktur heralde 😀 ( Bloğumla yeni tanıştıysan  seni bakım kategorisine tık tıklamaya davet ederim 🙂   ) E hal böyle oluncaa üstüne bir de sık sık düzleştirici kullanmamdan dolayı ısıdan etkilenen saçlarımı kestirmem mi gerek ?  Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi’nden sonra böyle olmadığını düşünüyorum. Tabi bir de perma deneyimimi de unutmamak lazım. Şunu da eklemeliyim ki permayı ben saçlarım açık tonlardayken yaptırmıştım yani bu demek oluyor ki x3 kat daha zarar görmesi. Uçları resssssmen yanmıştı kızlarım.  Tam da bu sıralarda kestirmek galiba en sağlıklı çözüm diye düşünürken; sevgili Hazal’ın paylaşımı dikkatimi çekti ve ilk fırsatta aldım. Güzel önerisi için buradan teşekkürlerimi iletiyorum.. (: Takipteyim !

 

 

Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi

Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi

Elseve S.O.S Saç Bakım Kremi Saça Nasıl Uygulanır ?

Saçlarımı her yıkamadan sonra havlu ile iyice kurulayıp, avucumun içine birazcık Elseve S.O.S saç kreminden sürüp uçlarına doğru yediriyorum. İster kuru saça , ister kuru saça uygulamak sana kalmış. Kolay tarama sağladığı gibi saçlarda ağırlıkta yapmıyor. Düzenli bir kaç kullanımdan sonra farkı siz de göreceksiniz.

İçerdiği kalendula özü ile ilgili minik bir bilgi :  Kalendula özü yaraları iyileştirmeye, hasarlı cildi yatıştırmaya, cildin nemlendirilmesi için oldukça etkili imiş. Saçlarda da  oldukça etkili.

 

 

 

Sengul Koroglu